FUNDACJA CENTRUM DOBROCZYNNOŚCI LEKARSKIEJ IM. PROF. TERESY ADAMEK- GUZIK I JANA GUZIKA

KRS 0000765913
NIP 6762560172
REGON 382267856

akt notarialny fundacji

Odpis KRS

Sprawozdanie z działalności w 2019 roku

Sprawozdanie z działalności w 2020 roku

Zarząd Fundacji

Dr hab. Bartłomiej Guzik
Prezes Fundacji
b.guzik@uj.edu.pl

Lekarz, Kardiolog, Internista pracujący w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, Adiunkt w Klinice Kardiologii Interwencyjnej IK Collegium Medicum UJ. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich schorzeń kardiologicznych, ze szczególnym zainteresowaniem podejścia spersonalizowanego i wykorzystania medycyny populacyjnej i sportowej.

Od ponad 20 lat działa charytatywnie. Najwięcej w ramach Związku Polskich Kawalerów Maltańskich. Tworzył Misję medyczną do Gruzji, Specjalistyczny Szpital Polowy na Rynku w Krakowie dla osób Potrzebujących; Nagrodzony w 2019r. wyróżnieniem Samarytanina Roku.

Rada Fundacji

Marta Sroka-Maleta
Radca Prawny

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz aplikację sądową. Odbyła studia podyplomowe z zakresu prawa konkurencji i prawa własności intelektualnej w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współprowadzi Kancelarie Radców Prawnych DBS.

Specjalizuje się w prawie farmaceutycznym oraz prawie własności intelektualnej. Od ponad 15 lat świadczy bieżącą pomoc prawną na rzecz podmiotów z sektora farmaceutycznego. Rozwija również praktykę w dziedzinie postępowań sądowych w sprawach z zakresu własności przemysłowej. Posiada bogate doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej, w tym doradztwie na gruncie prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa konkurencji, obsłudze prawnej umów gospodarczych oraz projektów biznesowych, reprezentacji przed sądami i organami administracji. Doświadczenie zdobywała w renomowanych, krajowych i międzynarodowych kancelariach prawnych, w departamentach prawa gospodarczego oraz Life Science (CMS Cameron McKenna, Chałas i Wspólnicy, Baker & McKenzie). Pracowała także jako prawnik wewnętrzny w wiodącym koncernie farmaceutycznym, świadcząc usługi zarówno na rzecz polskich jak i zagranicznych spółek wchodzących w skład grupy.

 

Prof. Tomasz GuzikJak pomóc?

Wspólnie nieśmy wsparcie tym, którzy tego potrzebują. Dokonaj wpłaty na rzecz Doctors Africa.