Aktualności

W dzieciństwie Święta były dla nas czasem oczekiwania na wymarzone prezenty. Kiedy dorośliśmy zaczęliśmy doceniać to, że możemy na chwilę odciąć się od codziennej bieganiny i obowiązków, spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, docenić tych wszystkich niezwykłych ludzi, którzy idą z nami przez życie.

Na Wigilii  #DoctorsAfrica spotkaliśmy się, aby uczcić i podsumować cały rok pracy naszej fundacji, a przede wszystkim docenić ludzi, którzy w natłoku codziennych obowiązków znajdują czas na pracę Wolontariusza i dokładają swoją cegiełkę do tego, by #DoctorsAfrica niosło opiekę medyczną do najdalszych zakątków świata.efektywnego działania całego zespołu

Spędziliśmy ten magiczny wieczór nie tylko na świętowaniu, ale również na tym co jest dla nas najważniejsze czyli ciągłym doskonaleniu siebie. Wierzymy że przyniesie nam to pożytek nie tylko w #DoctorsAfrica, ale również w karierze Lekarza. Tym razem skupiliśmy się przede wszystkim na szlifowaniu umiejętności komunikacji. W naszym programie nie zabrakło też czasu na integrację, wierzymy że jest ona kluczem do efektywnego działania całego zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz